Je možné pronajmout si obytný vůz / karavan kdykoliv v průběhu roku?

Obytný vůz je vhodný pro celoroční provoz. Karavan je možné si půjčit pouze mimo zimní období.

Jaké podmínky je nutno splnit, abych mohl řídit obytný vůz / táhnout karavan?

Řidič musí mít věk minimálně 22 let, být aktivním řidičem (minimálně 3 roky) a vlastnit odpovídající řidičské oprávnění (pro obytný vůz stačí ŘP sk. B, pro karavan - pokud souprava tažný vůz + karavan přesáhne největší povolenou hmotnost 3,5 t - nutno rozšíření).

Je možné přijít si obytný vůz / karavan předem prohlédnout?

Obytný vůz / karavan Vám samozřejmě rádi předem předvedeme. V naší provozovně ale nejsme přítomni každý den ani my, ani naše vozidla, proto si prosím termín své návštěvy s námi předem dohodněte.

Jak se počítá nájemné, kdy si mohu obytný vůz / karavan vyzvednout a kdy vrátit?

Nájemné se počítá na jednotlivé kalendářní dny. Pronajatý obytný vůz / karavan je možné si vyzvednout první den pronájmu od 9:00 a vrací se poslední den pronájmu do 16:00. Můžeme se ale individuálně dohodnout i jinak.

Co je zahrnuto v ceně nájmu a jsou nějaké další poplatky?

Nájemné zahrnuje pronájem obytného vozu / karavanu, včetně vybavení a kompletního pojištění (povinné ručení, havarijní pojištění, asistenční služby). Obytný vůz má dálniční známku pro Českou republiku a můžete s ním ujet neomezené množství kilometrů.

Jednorázový servisní poplatek pro obytný vůz i karavan zahrnuje plnou nádrž pitné vody, plnou plynovou láhev, WC chemii a toaletní papír, utěrky. Obytný vůz je dále vybaven ručníky a kompletně lůžkovinami (polštáře, přikrývky, povlečení, ochrany matrací, prostěradla). Karavan je vybaven pouze prostěradly, ručníky a lůžkoviny jsou za příplatek podle počtu osob.

Žádné další poplatky u nás nečekejte.

Kde si mohu obytný vůz / karavan převzít?

Standartně předáváme obytný vůz / karavan do pronájmu v naší provozovně v Tlumačově (okr. Zlín), ulice Nádražní. V případě zájmu Vám ho ale můžeme přistavit až před Váš dům.

Přijedu si vyzvednout obytný vůz. Co s mým vlastním vozidlem?

Po dobu, kdy máte pronajatý náš obytný vůz, nabízíme možnost parkování Vašeho vozidla v našem areálu v samostatné garáži se zabezpečením. Samozřejmě zdarma.

Jak uhradím nájemné a kauci?

Při rezervaci obytného vozu nebo karavanu je hrazena záloha ve výši 30% z celkové ceny nájemného včetně jednorázového servisního poplatku, doplatek 70% pak nejpozději 30 dní před začátkem nájmu. Kauce je hrazena v den převzetí obytného vozu / karavanu do pronájmu.

Všechny platby je možné provést v hotovosti nebo bankovním převodem tak, aby v okamžiku převzetí obytného vozu / karavanu do pronájmu byly již připsány na našem účtu. Úhrada platební kartou v naší provozovně není možná.

V jakém stavu mi bude obytný vůz / karavan předán a v jakém stavu jej vrátit?

Karavan Vám předáme čistý uvnitř i z venku, s plnou nádrží pitné vody a plnou plynovou láhví. Součástí výbavy jsou prostěradla, lůžkoviny a ručníky jsou za příplatek a je třeba je objednat předem.

Obytný vůz předáváme čistý uvnitř i z venku, s plnou nádrží pitné vody, plnou plynovou láhví, plnou nádrží nafty, povlečenými lůžky.

Obytný vůz / karavan prosím vracejte čistý a umytý uvnitř i z venku (v případě venkovního mytí využívejte pouze bezkontaktní mytí za pomocí ruční pistole s dostatečným odstupem a s ohledem na okna, větrací otvory apod.). Vyprázdněte a vypláchněte do čista odpadní kazetu chemického WC, vyprázdněte nádrž odpadní („šedé“) vody obytného vozu, v případě použití vyměňte hasicí přístroj, servisní sadu na opravu pneumatik, doplňte lékárničku atd. Dotankujte pohonné hmoty obytného vozu do plna.

Pitnou vodu, plyn ani WC chemii nedoplňujte, také lůžkoviny kompletně vyřešíme my.

Dokážu zprovoznit a používat všechna zařízení obytného vozu / karavanu?

Při převzetí obytného vozu / karavanu Vám vše předvedeme a podrobně vysvětlíme, případně společně vykonáme zkušební jízdu. Pro obytný vůz / karavan máme zpracovaný vlastní detailní manuál s fotografiemi. A kdybyste si přeci jen s něčím nevěděli rady, jsme Vám kdykoliv k dispozici na telefonu.

Je možné prodloužení nájmu, pokud jsem již s obytným vozem / karavanem na cestách?

Prodloužení doby nájmu je možné pouze po předchozí domluvě. Pokud nemá obytný vůz / karavan již zarezervovaný další zákazník, rádi Vám vyhovíme.

Je možné vzít s sebou na cestu domácího mazlíčka?

Litujeme, přítomnost jakéhokoliv zvířete není možná ani v obytném voze, ani v karavanu.

Jak je to s kouřením?

Kouření cigaret, včetně elektronických, je v obytném voze i karavanu zakázáno.

Kompletní podmínky pronájmu jsou uvedeny ve Všeobecných smluvních podmínkách, které tvoří součást Smlouvy o nájmu obytného vozu nebo karavanu.

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Využijte k tomu kontaktní formulář.